ХІ сесія районної ради продуктивно попрацювала над важливими для району питаннями

30 листопада 2017 року відбулась ХІ чергова сесія районної ради, для роботи у якій було зареєстровано 29 депутатів.

У роботі сесії взяв участь технічний директор та член правління ПАТ «Івано-Франківськгаз» Ігор Височанський. Присутність представника керівного органу регіональної газової компанії на пленарному засіданні районної ради була зумовлена значною кількістю питань, що назбирались до газової служби з приводу діяльності на території Косівського району впродовж останніх років. Постійна депутатська комісія з питань будівництва, енергетики, транспорту, зв’язку та житлово-комунального господарства (В.Табахарнюк) ретельно вивчала порушене питання, починаючи з травня місяця цього року. Тому на черговій сесії вийшов конструктивний діалог з приводу важливих питань, які в основному зачіпають інтереси побутових споживачів району. Як вдалося з’ясувати, багато непорозумінь та скарг виникають через незнання особливостей нового закону України «Про ринок природного газу», Кодексу газорозподільних систем. А якість блакитного палива, яку отримує кінцевий споживач, багато в чому залежить від існуючого стану газових мереж на території району.

Загалом депутати розглянули під час сесії 27 питань. Так, сесія затвердили договір про співпрацю між Косівською районною радою та Бранєвським повітом (Республіка Польща). До слова, це вже друга офіційна угода з польськими колегами, що відкриває перспективи для налагодження взаємовигідного співробітництва на рівні району і повітів.

Ще одним важливим питанням для соціально-економічного та культурного розвитку району на порядку денному стало прийняття районної цільової Програми з реалізації на території Косівського району проекту Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2014-2020 «Світ Карпатських розет – заходи із збереження унікальності культури Карпат» (The world of Carpathian Rosettes – activities for preserving: the cultural uniqueness of the Carpathians).

Продуктивною виявилась робота представницького органу місцевого самоврядування і щодо розгляду питань, пов’язаних з управлінням комунальною власністю району. Одностайно затверджено нову редакцію Положення про порядок передачі в оренду майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста району та порядок проведення конкурсу на право оренди майна спільної власності територіальних громад Косівського району, нову редакцію штатного розпису комунальної установи «Трудовий архів Косівського району», план діяльності районної ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2018 рік. Рішенням сесії встановлено ТзОВ «Біо-Тек» тариф на теплову енергію для Косівської центральної районної лікарні.

Традиційно протягом останнього року на сесіях районної ради заслуховуються звіти керівників комунальних підприємств та постійних депутатських комісій. Цього разу, депутати розглянули питання про роботу редактора районної газети «Гуцульський край» та двох депутатських комісій: з питань соціально-економічного розвитку та інвестицій і з питань бюджету та фінансів.

Прийнято необхідні рішення і з питань, що стосувались виконання та внесення змін до районного бюджету на 2017 рік.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.