До Дня працівників статистики

Відзначення Дня працівників статистики свідчить про важливу роль, яка відводиться статистичній службі у розв’язанні складних завдань забезпечення соціально-економічного розвитку держави.
Результати щоденної праці статистиків, зокрема і фахівців Головного управління статистики, є базовим підгрунтям створення якісної інформаційної бази для аналізу та прогнозування тенденцій соціального та економічного розвитку нашого краю та держави в цілому.

У 2017 році завершується реалізація п’ятої за роки незалежності Стратегії розвитку державної статистики. ЇЇ виконання дозволило підвищити якість державної статистики на основі створення процесно-орієнтованої статистичної системи, яка відповідає міжнародним стандартам, забезпечило формування позитивного ставлення до неї у громадськості.

Результатом статистичного виробництва, що передбачає здійснення процесів збирання, обробки, аналізу та поширення, є підготовка статистичних продуктів із врахуванням запитів і потреб користувачів, забезпечення їх вільного та рівного доступу до все більшої кількості статистичних даних.

З початку року фахівцями Головного управління статистики підготовлено 43 статистичні збірники, 540 статистичних бюлетенів, 19 довідників та буклетів, 21 доповідь та 160 експрес-випусків.

Активно висвітлювалися результати державних статистичних спостережень у засобах масової інформації. Упродовж року оприлюднено 340 повідомлень про соціально-економічне становище області, міст та районів, понад 6,5 тис. інформаційних матеріалів, в тому числі у вигляді інфографіки, з актуальних питань сьогодення, на радіо та телебаченні фахівцями Головного управління статистики озвучено 215 публікацій.

Підготовку цих статистичних продуктів здійснено за результатами опрацювання понад 220 тис. первинних звітів, поданих респондентами.

Отже, зміцнення партнерських відносин з респондентами та користувачами, які виступають повноправними учасниками процесу статистичного виробництва, є одним з пріоритетів нашої діяльності.
Колектив Головного управління статистики, а це понад 200 фахівців – це спільнота високопрофесійних однодумців, які вболівають за доручену справу, підтримують та ініціюють нове, вміють згуртуватися і організувати роботу.

Дорогі працівники, ветерани органів державної статистики, фахівці, які здійснюють статистичну діяльність!

Прийміть сердечні привітання з професійним святом та слова глибокої вдячності за самовіддану працю, сумлінне виконання обов’язків, відданість справі, високий професіоналізм і компетентність. Зичу Вам нових звершень і вагомих здобутків, енергії та наснаги, міцного здоров’я, щастя, благополуччя, миру та щедрої долі.

Начальник О.В.Бліннікова

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.