Рішення про встановлення ТзОВ ”Біо-ТЕК” тарифу на теплову енергію, вироблену для Косівської центральної районної лікарні

УКРАЇНА
Косівська районна рада
сьоме скликання
одинадцята сесія

РІШЕННЯ

від 30 листопада 2017 року № 357 -11/2017
м.Косів

Про встановлення ТзОВ ”Біо-ТЕК” тарифу на теплову енергію, вироблену для Косівської центральної районної лікарні

Розглянувши розрахунки планових витрат на послуги з теплопостачання, надані Товариством з обмеженою відповідальністю “Біо-ТЕК” для Косівської центральної районної лікарні, керуючись статтею 7 Закону України “Про житлово-комунальні послуги”, статтями 13 та 20 Закону України “Про теплопостачання”, статтею 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, враховуючи рекомендації постійної комісії з питань комунальної власності, підприємництва, земельних відносин, агропромислового розвитку та регуляторної діяльності, районна рада

вирішила:

1. Встановити Товариству з обмеженою відповідальністю “Біо-ТЕК “тариф на теплову енергію, вироблену для Косівської центральної районної лікарні на опалювальний сезон 2017 -2018 р.р. на рівні 1108,42 гривень за 1 ГКал без ПДВ.
2. У разі зміни середньозваженого тарифу на теплову енергію, вироблену з використанням природного газу, для потреб населення, установ та організацій, що фінансуються з державного чи місцевого бюджету, переглянути розмір тарифу на теплову енергію, встановлений пунктом 1 цього рішення.
3. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника голови районної ради Володимира Петричука та постійну комісію з питань комунальної власності, підприємництва, земельних відносин, агропромислового розвитку та регуляторної діяльності (М.Данилюк).

Голова районної ради Павло Ванджурак

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.