Косівська районна рада підписала угоду про співпрацю та партнерство з Рахівською районною радою

11 грудня 2017 року на Косівщині з офіційним робочим візитом перебувало керівництво Рахівського району Закарпатської області – голова районної ради Василь Дан та голова районної державної адміністрації Павло Басараб.

З метою розширення і поглиблення дружніх партнерських відносин щодо забезпечення розвитку територіальних громад Рахівського району Закарпаття та Косівського району Івано-Франківщини голови обох районних рад підписали угоду про співпрацю та обмін досвідом між представницькими органами місцевого самоврядування.

Гостям з Рахівщини було презентовано потенціал Косівсього району з розвитку народних ремесел. Особливе місце у налагодженні практичної двосторонньої співпраці й культурного діалогу має зайняти розвиток та промоція ліжникарства. Цей вид давнього гуцульського ремесла має свої традиції і на Закарпатті, зокрема у с.Кваси Рахівського району. Таким чином Косівщина та Рахівщина задекларували наміри організовувати і проводити спільні заходи для збереження і популяризації народних традицій та ремесел, окреслили ряд ідей для втілення їх у найближчому майбутньому.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *