Проект порядку денного ХІІ сесії районної ради, скликаної на 21 грудня 2017 року

Проект

Порядок денний ХІІ сесії районної ради від 21 грудня 2017 року

1. Про інформацію Косівської районної виборчої комісії.
2. Про зміни у складі постійних депутатських комісій районної ради.
3. Про зміни у складі президії районної ради.
4. Про затвердження Угоди про співпрацю та обмін досвідом між представницькими органами місцевого самоврядування.
5. Про звіт постійної депутатської комісії районної ради з питань законності, правопорядку, розвитку місцевого самоврядування, депутатської та інформаційної діяльності.
6. Про звіт голови районної ради.
7. Про інформацію Коломийської місцевої прокуратури про результати діяльності на території Косівського району протягом 2017 року.
8. Про районну цільову Програму з підтримки книговидання місцевих авторів та популяризації української книги в Косівському районі на 2018-2020 роки.
9. Про затвердження Положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Косівської районної ради Івано-Франківської області.
10. Про створення комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Косівської районної ради Івано-Франківської області.
11. Про Програму забезпечення діяльності управління господарського забезпечення, реконструкції та розвитку Косівської районної ради на 2018-2019 роки.
12. Про внесення змін до Комплексної програми соціального захисту населення у 2017-2021 роках Косівського району
13. Про районну цільову програму розвитку молодіжного житлового будівництва на 2018-2022 роки.
14. Про районну цільову програму містобудівного кадастру Косівського району на 2018-2021 роки.
15. Про передачу бюджетних установ – закладів освіти та рухомого майна у власність Рожнівської сільської об’єднаної територіальної громади.
16. Про передачу бюджетних установ – закладів охорони здоров’я та рухомого майна у власність Рожнівської сільської об’єднаної територіальної громади.
17. Про передачу бюджетних установ – закладів культури та рухомого майна у власність Рожнівської сільської об’єднаної територіальної громади.
18. Про передачу бюджетних установ – закладів освіти та рухомого майна у власність Яблунівської селищної об’єднаної територіальної громади
19. Про передачу бюджетних установ – закладів охорони здоров’я та рухомого майна у власність Яблунівської селищної об’єднаної територіальної громади.
20. Про передачу бюджетних установ – закладів культури та рухомого майна у власність Яблунівської селищної об’єднаної територіальної громади.
21. Про виділення коштів з резервного фонду районного бюджету.
22. Про внесення змін до районного бюджету на 2017 рік.
23. Про Програму соціально-економічного та культурного розвитку Косівського району на 2018 рік.
24. Про районний бюджет на 2018 рік.
25. Про депутатські запитання та запити.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.