Проект рішення про районну цільову програму містобудівного кадастру Косівського району на 2018-2021 роки

Проект

УКРАЇНА
Косівська районна рада
сьоме скликання
дванадцята сесія

РІШЕННЯ

від 21 грудня 2017 року №___-12/2017
м.Косів

Про районну цільову програму містобудівного кадастру Косівського району на 2018-2021 роки

З метою покращення інвестиційного клімату району, підвищення керованості процесами соціально-економічного розвитку територій, здійснення єдиної державної політики у сфері містобудування та архітектури, розглянувши пропозиції районної державної адміністрації, відповідно до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 № 559 «Про містобудівний кадастр», пункту 16 частини першої статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи висновки постійної депутатської комісії з питань будівництва, енергетики, транспорту, зв’язку та житлово-комунального господарства, районна рада

вирішила:

1. Затвердити районну цільову програму містобудівного кадастру Косівського району на 2018-2021 роки (додається).
2. Фінансовому управлінню райдержадміністрації (С.Козак) щорічно при розробці проектів районного бюджету, виходячи з можливостей його дохідної частини, передбачати кошти на виконання заходів Програми.
3. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника голови районної ради Володимира Петричука та постійну комісію районної ради з питань будівництва, енергетики, транспорту, зв’язку та житлово-комунального господарства (В.Табахарнюк).

Голова районної ради Павло Ванджурак

ПОГОДЖЕНО:
Грималюк Л.Д.
Барчук Р.Я.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.