Привітання голови районної ради з католицьким Різдвом!

Шановні жителі та гості Косівщини!

Різдво — особливе релігійне свято, що наповнює людські серця теплом і милосердям. Воно відзначається 25 грудня в багатьох країнах світу на честь народження Божого Сина.

16 листопада цього року Верховна Рада ухвалила закон № 5496 “Про внесення змін до Кодексу законів про працю України” щодо святкових і неробочих днів”, а 29 листопада він був підписаний Президентом України. Цей закон визначає 25 грудня офіційним святковим днем в Україні.

Одне з найбільших у католицькому світі свят припадає на найдовшу в році ніч, коли, за віруваннями християн західного обряду, і народився Ісус Христос у Вифлиємі.

Тому хочу привітати усіх, хто святкує Різдво Христове за григоріанським календарем, з радісним і світлим святом! Бажаю усім віри в те, що у день Різдва Христового збуваються мрії та сподівання. Бажаю миру, спокою та єднання, здоров’я і благополуччя!

Сьогодні надзичайно важливо аби ця віра була в серці кожного з нас, а всі дії – спрямовані на благії діла. Лише тоді відбудуться позитивні зрушення у родинах, суспільстві, державі.

Христос народився, славімо Його!

З повагою,
Голова районної ради Павло Ванджурак

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.