Рішення про районну цільову програму розвитку молодіжного житлового будівництва на 2018-2022 роки

УКРАЇНА
Косівська районна рада
сьоме скликання
дванадцята сесія

РІШЕННЯ

від 21 грудня 2017 року № 384-12/2017
м.Косів

Про районну цільову програму розвитку молодіжного житлового будівництва на 2018-2022 роки

З метою створення умов для розв’язання житлових проблем окремих категорій громадян, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 29.05.2001 № 584 «Про порядок надання пільгових довготермінових кредитів молодим сім’ям та одиноким молодим громадянам на будівництво (реконструкцію) і придбання житла», розглянувши пропозиції районної державної адміністрації, відповідно до пункту 16 частини першої статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи висновки та рекомендації постійної депутатської комісії з питань будівництва, енергетики, транспорту, зв’язку та житлово-комунального господарства, районна рада

вирішила:

1. Затвердити районну цільову програму розвитку молодіжного житлового будівництва на 2018-2022 роки (додається).
2. Фінансовому управлінню райдержадміністрації (С.Козак) щорічно при розробці проектів районного бюджету, виходячи з можливостей його дохідної частини, передбачати кошти на виконання заходів Програми.
3. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника голови районної ради Володимира Петричука та постійну комісію районної ради з питань будівництва, енергетики, транспорту, зв’язку та житлово-комунального господарства (В.Зеленевич).

Голова районної ради Павло Ванджурак

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *