Рішення про внесення змін до Комплексної програми соціального захисту населення у 2017-2021 роках Косівського району

УКРАЇНА
Косівська районна рада
сьоме скликання
дванадцята сесія

РІШЕННЯ

від 21 грудня 2017 року № 383-12/2017
м.Косів

Про внесення змін до Комплексної програми соціального захисту населення у 2017-2021 роках Косівського району

Заслухавши та обговоривши зміни до Комплексної програми соціального захисту населення у 2017-2021 роках Косівського району, затвердженої рішенням сесії районної ради №213-6/2016 від 15.12.2016 р., відповідно статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи висновки та рекомендації постійної депутатської комісії з питань охорони здоров’я, материнства, дитинства та соціального захисту населення, пропозиції, висловлені депутатами районної ради, районна рада

вирішила:

1. Внести зміни до Комплексної програми соціального захисту населення у 2017-2021 роках Косівського району, затвердженої рішенням сесії районної ради від 15.12.2016 р. №213-6/2016 а саме :
1.Затвердити Паспорт районної комплексної Програми у новій редакції (додається).
2.Перелік заходів, джерела та обсяги фінансування Програми доповнити пунктом 1.21 такого змісту:
– Створення реєстру об’єктів нерухомості (незавершеного будівництва, покинутих житлових будинків, тощо) та надання їх в оренду або власність внутрішньо переміщеним особам на пільгових умовах.
пунктом 1.22 такого змісту :
– Сприяння працевлаштуванню внутрішньо переміщених осіб шляхом виплати роботодавцю компенсації витрат на оплату праці та єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.
пунктом 1.23 такого змісту :
– Виділення земельних ділянок для будівництва постійного житла для внутрішньо переміщених осіб з урахуванням їх потреб і можливостей працевлаштування та розвитку інфраструктури.
та внести зміни у пункт 1.16, виклавши його у новій редакції :
– «Покращення житлових умов сімей інвалідів І і ІІ груп, зокрема в яких проживають два та більше інвалідів, один з яких є інвалідом І або ІІ групи, багатодітних сімей, в яких є п’ятеро і більше неповнолітніх дітей; багатодітних сімей, в яких є дитина-інвалід; малозабезпечених сімей, чиє житло пошкоджене внаслідок надзвичайної ситуації та інших категорій громадян, які відповідно до законодавства мають право на забезпечення житлом».

П. 6. Паспорта Програми – «Очікувані результати виконання Програми» – доповнити словами: «покращення соціального захисту сімей вимушених переселенців з зони антитерористичної операції»

2. Встановити, що бюджетні призначення на реалізацію вищезазначених пунктів програми у частині надання допомоги внутрішньо переміщеним особам, передбачати при наявності пакета підтверджуючих документів щодо непричетності таких осіб чи членів їхніх сімей до сепаратистського руху, незаконних збройних формувань у зоні АТО.

3.Фінансовому управлінню районної державної адміністрації передбачати відповідні кошти на виконання цього рішення, виходячи з можливостей дохідної частини районного бюджету.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника голови районної ради Володимира Петричука та постійну депутатську комісію з питань охорони здоров’я, материнства, дитинства та соціального захисту населення (І.Слижук).

Голова районної ради Павло Ванджурак

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *