У районній раді відбулась робоча зустріч народного депутата України Юрія Солов’я з керівництвом трьох гірських районів

5 січня 2018 року з робочим візитом на території Косівського району перебував народний депутат України Юрій Соловей.
У районній раді керівники районних державних адміністрацій Верховинського та Снятинського районів Олег Лютий, Богдан Свіщовський, головний лікар Косівської ЦРЛ Дмитро Микитюк, голова районної ради Павло Ванджурак та депутат районної ради Віталій Кічеряк обмінювались думками з Юрієм Солов’єм з приводу того, на чому варто зосередити у новому році увагу й зусилля для забезпечення сталого соціально-економічного розвитку населених пунктів Косівщини, Верховинщини і Снятинщини.
У ході зустрічі було відзначено, що новий бюджетний рік приніс поряд з невирішеними питаннями, що стосуються погашення заборгованостей із виплати заробітної плати працівникам бюджетних установ, і нові можливості для розвитку регіону та покращення якості надання ряду соціальних послуг жителям гірських населених пунктів.
Так, Юрій Ігорович наголосив на тому, що у 2018 році запрацює Державний дорожній фонд, а це створить додаткові можливості для ремонту місцевих доріг загального користування. 1 мільярд гривень з державного бюджету має бути витрачено протягом року на розвиток сільської медицини. У першу чергу йдеться про будівництво нових сучасних лікарських амбулаторій загальної практики сімейної медицини у тих населених пунктах, де жителі ще не забезпечені якісною “первинкою”. Крім того, є можливості збудувати 1-2 футбольних майданчики зі штучним покриттям у кожному районі, використавши урядові умови реалізації окремої цільової програми. Так, Кабінет Міністрів України вже затвердив порядок спрямування коштів державного бюджету для будівництва таких футбольних майданчиків на умовах, якщо місцева влада ухвалить відповідні рішення про виділення земельних ділянок під нові футбольні поля та забезпечить співфінансування з місцевих бюджетів у розмірі 50 відсотків.
Таким чином, народний обранець наголосив присутнім на тому, що вже сьогодні потрібно визначатись з пріоритетами по кожному з напрямків, готувати всю необхідну документацію та використовувати існуючі можливості.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *