Про електронний сервіс: «Отримання відомостей з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків про суми виплачених доходів та утриманих податків у електронному вигляді з використанням електронного цифрового підпису»

1. Фізична особа – платник податків може сформувати Запит щодо отримання відомостей з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків про суми виплачених доходів та утриманих податків у електронному вигляді (далі – Запит) виключно для отримання інформації про себе.

2. Для формування Запиту ДФС було доопрацьовано «Спеціалізоване клієнтське програмне забезпечення для формування та подання звітності/запитів до «Єдиного вікна подання електронної звітності», яке розміщене на офіційному веб-сайті ДФС та є загальнодоступним для використання.

3. Для полегшення користування спеціалізованим програмним забезпеченням розроблено та розміщено на офіційному веб-сайті ДФС «Порядок формування запиту щодо отримання відомостей з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків про суми виплачених доходів та утриманих податків у електронному вигляді з використанням електронного цифрового підпису та отримання відповіді на запит з ДФС».

4. Запит має підписуватися електронним цифровим підписом з одночасним застосовуванням посиленого сертифікату, після чого надсилатися до ДФС на єдину електронну адресу подання звітності.

5. Після обробки запиту на електронну адресу фізичної особи – платника податків направляється файл-відповідь, який містить відомості з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків про суми виплачених доходів та утриманих податків.

6. Звертаємо увагу:

відомості про суми отриманих доходів та суми сплачених податків в електронному вигляді надаються за останні три роки (по квартально), відомості за останній звітний період (квартал) надаються через 50 днів після його закінчення.

Відомості про суми отриманих доходів та суми сплачених податків надаються відповідно до :

 • Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь фізичних осіб, і сум утриманого з них податку, форма № 1ДФ (наказ Мінфіну від 13.01.2015 № 4), в графі «Сума доходу» зазначаються суми нарахованого доходу з графи 3а ф.№1ДФ, в графі «Сума податку» зазначаються суми утриманого податку з графи 4а ф.№1ДФ.
 • Податкової декларації платника єдиного податку фізичної особи – підприємця (наказ Мінфіну від 19.06.2015 № 578):
  сума доходу відповідно до рядка 8 розділу V податкової декларації платника єдиного податку;
  сума податку відповідно до рядка 12 розділу V податкової декларації платника єдиного податку.
 • Податкової декларації про майновий стан і доходи (наказ Мінфіну від 02.10.2015 № 859):
  сума доходу відповідно до графи 8 «Сума чистого оподатковуваного доходу» розділу І додатку Ф2 до податкової декларації про майновий стан і доходи або рядка «Усього» графи 9 «Сума чистого оподатковуваного доходу» розділу ІІІ додатка Ф2 до податкової декларації про майновий стан і доходи;
  сума податку відповідно до рядка 1.1 розділу ІІ додатку Ф2 до податкової декларації про майновий стан і доходи або рядка 3.1 розділу IV додатку Ф2 до податкової декларації про майновий стан і доходи.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *