В середу, 24 січня 2018 року з робочою поїздкою на Косівщині побував народний депутат України Юрій Соловей

В ході робочої поїздки народний депутат України разом з керівництвом району відвідали Косівську загальноосвітню школу №1, де за сприяння Юрія Солов’я реалізовується інноваційний проект “РОЗУМНИКИ” (Smart Kids). Діти матимуть можливість вчитись на планшетах, де буде повністю вся освітня програма і нова інтерактивна програма навчання.

Також взяли участь у виставці-конкурсі творчих робіт вихованців Косівського центру дитячої творчості на тему присвячену до Дня Соборності України.

Після цього відбулася зустріч в Косівській районній раді з головами сільських рад села Снідавка, села Бабин, села Рибне з приводу фінансової незабезпеченості та не виплати заробітних плат працівникам органів місцевого самоврядування.

Народний обранець Юрій Соловей відвідав Пістинську сільську раду, де обговорили ряд питання пов’язаних з діяльністю лісовпорядних підприємств на території села, інфраструктури села зокрема школа, стадіон та інше, з присутніми депутатами Косівської районної ради, що представляють село Пістинь, сільськими депутатами, голови об’єднаних територіальних громад. Також обговорити проблемні питання життєдіяльності району та шляхи їх вирішення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *