Відбулось засідання постійної комісії з питань охорони здоров’я, материнства, дитинства та соціального захисту

У четвер, 1 лютого 2018 року у малому залі районної ради відбулося засідання комісії з питань охорони здоров»я, материнства, дитинства та соціального захисту (голова комісії І.В. Слижук).

На порядок денний виносилось питання про надання фінансової підтримки на громадські організації ветеранів та інвалідів району.

Першочергово керівники громадських та ветеранських організацій району відзвітували за використані кошти в 2017 році перед профільною комісією районної ради.

Розглянувши листи та звернення громадських організацій щодо виділення коштів з районного бюджету на фінансові потреби зазначених установ члени комісії детально їх проаналізували.

За результатами розгляду профільна комісія рекомендувала винести відповідні проекти рішень на чергове пленарне засідання.

В роботі комісії взяли участь: голова Косівської районної ради Павло Іванович Ванджурак , голова постійної комісії районної ради Іван Васильович Слижук, член комісії Василь Дмитрович Ворсуляк, голови громадських організацій ветеранів та інвалідів району та засоби масової організації.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *