В Косівській ЦРЛ відбулися чергові підсумкові збори служби екстренної швидкої медичної допомоги та медицини катастроф Косівського та Верховинського районів

У вівторок , 31 січня 2018 року в Косівській центральній районній лікарні відбулися чергові підсумкові збори служби екстренної швидкої медичної допомоги та медицини катастроф Косівського та Верховинського районів.

Керівники служб районів чітко окреслили напрямки своєї діяльності поділилися досвідом, успіхом і вказали на проблемні питання. В обговоренні також брали участь заступник голови районої ради Володимир Петричук, перший заступник голови РДА Богдан Марчук та голова профільної комісії Іван Слижук.

Конструктивно і фахово підсумував роботу двох районів головний лікар обласного центру екстренної медичної допомоги та медицини катастроф Матейко Мирон Федорович.

В заході взяли участь: заступник голови Косівської районної ради Володимир Петричук, перший заступник голови Косівської райдержадміністрації Богдан Марчук, голова постійної комісії районної ради з питань охорони здоров»я, материнства, дитинства та соціального захисту Іван Слижук, медичні лікарі та фельдшери служби.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *