Президія районної ради визначилась з датою скликання чергової сесії та орієнтовним переліком питань порядку денного

2 лютого 2018 року відбулось перше у 2018 році засідання президії районної ради. Участь у його роботі взяли 13 із 19 членів з числа голів постійних депутатських комісій та фракцій районної ради.

Традиційно засідання президії розпочалось з ознайомлення головою районної ради Павлом Ванджураком присутніх з відповідями, які надійшли районній раді від центральних органів виконавчої влади на ряд звернень, прийнятих під час останніх двох пленарних засідань.

Також головуючий довів до відома присутніх рішення Івано-Франківської обласної ради «Про проголошення в області 2018 року Роком Західноукраїнської Народної Республіки».

Враховуючи затверджений районною радою план роботи на 2018 рік, члени президії районної ради одностайно підтримали пропозицію про скликання ХІІІ-ї чергової сесії районної ради на 15 березня 2018 року. Головуючим було звернуто увагу присутніх на тому, що районна рада продовжить започатковану у другій половині минулого року практику не проводити день депутата, а максимально ознайомлювати народних обранців з проектами рішень через офіційний веб-сайт, детально опрацьовувати усі питання порядку денного під час засідань профільних комісій.

Таким чином, на розгляд пленарного засідання чергової сесії районної ради планується винести близько 20 питань, пов’язаних з соціально-економічним розвитком району, раціональним управлінням комунальною власністю, організаційними питаннями реалізації медичної реформи на території Косівщини тощо. Ряд питань уже опрацьовані депутатськими комісіями, значна частина – ще потребує підготовки і додаткового розгляду.

На засідання президії районної був присутній завідувач травматологічного відділення Косівської ЦРЛ Іван Дуб, який розповів депутатам про можливості проведення операцій з ендопротезування на базі Косівської районної лікарні за участю чеських фахівців. Районна рада задекларувала готовність надавати всебічну, у межах своїх повноважень, допомогу для того, щоб жителі Косівщини мали змогу отримувати вищезазначені медичні послуги на базі району. Так, депутати районної ради обговорили можливість часткового спрямування коштів програми щорічних одноразових грошових допомог громадянам, які проживають у Косівському районі, на придбання ендопротезів для найбільш соціально вразливих категорій населення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *