Голова районної ради Павло Ванджурак взяв участь у засіданні роботи районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на 2018 рік

9 лютого 2018 року в приміщенні малого залу районної ради під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Богдана Марчука відбулося засідання комісії з питань техногенно- екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, за участю голови районної ради Павла Ванджурака.

На порядку денному засідання районної комісії ТЕБ та НС першочерговим питанням керівництво обговорило про стан доріг та забезпечення відповідними службами району транспортними засобами щодо розчистки доріг від снігу на території Косівського району.

Начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій та охорони праці райдержадміністрації, заступник голови комісії Віталій Кардащук проінформував присутніх по питанню затвердження « Плану роботи районної комісії з питань ТЕБ та НС на 2018 рік».

Про стан функціонування та створення підрозділів місцевої пожежної охорони, стимулювання розвитку добровільної пожежної охорони, а також щодо проведення серед населення району з питань дотримання правил безпеки життєдіяльності – розповів присутнім районний начальник відділу УДНС В. Ковалюк.

Іван Щур начальник управління «Держпродспоживслужби» у Косівському районі та головний лікар Косівської ЦРЛ Дмитро Микитюк довели до присутніх керівників організацій щодо проведення посиленого лабораторного контролю за якістю питної води, що в подальшому може спричинити виникнення епідемічних ускладнень з гострих кишкових захворювань та харчових отруєнь. Забезпечити в межах повноважень, участь фахівців у проведенні санітарно-епідеміологічних розслідувань спалахів гострих кишкових інфекцій та харчових отруєнь, вжити заходи щодо їх локалізації та ліквідації – зазначили керівники медичної галузі.

Володимир Козьменчук начальник відділу освіти райдержадміністрації під час виступу відмітив про належне забезпечення водопостачання та водовідведення навчально-виховних закладів та закладів оздоровлення та відпочинку, створити в закладах освіти належні умови для дотримання дітьми, персоналом особистої гігієни відповіно до вимог санітарного законодавства. Керівникам навчальних закладів району проводити активну санітарно-освітню роботу серед дітей та персоналу з питань профілактики гострих кишкових інфекцій, харчових отруєнь і забезпечити проведення дезінфекційних робіт.

Про стан готовності органів цивільного захисту району до пропуску льодоходу, повені і паводків у 2018 році доповіли: В. Кардащук, В.Ковалюк, Т. Сімків та С. Бортейчук.

По результатах розглянутих питань – прийнято відповідні рішення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *