Голова районної ради Павло Ванджурак підписав угоду про співпрацю у сфері надання безоплатної вторинної правової допомоги

12 лютого 2018 року у Косівській районній раді відбулася робоча зустріч голови Косівської районної ради Павла Ванджурака з керівником Коломийського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги В. Дутчак.

Метою зустрічі стало налагодження та підтримка ефективного партнерства для об’єднання зусиль заради забезпечення правових інтересів громадян та сприяння ефективній діяльності системи надання безоплатної правової допомоги суб’єктам права на безоплатну допомогу та суб’єктам права на безоплатну вторинну правову допомогу.

Основним завданням центру є створення рівних можливостей для доступу осіб до правосуддя шляхом організації надання безоплатної вторинної правової допомоги та забезпечення надання правових послуг.

В результаті конструктивного діалогу підписано угоду про співпрацю у сфері надання безоплатної вторинної допомоги та проведення спільних заходів у сфері забезпечення захисту прав та законних інтересів громадян нашого регіону.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *