Відбулася нарада по питанню створення підрозділу місцевої пожежної команди на території Яворівського куща

13 лютого 2018 року, відбулася нарада по питанню створення підрозділу місцевої пожежної команди на території Яворівського куща, яка вкрай необхідна для захищенності пожежної безпеки.

У її роботі взяли участь: голова районної ради Павло Ванджурак, перший заступник голови райдержадміністрації Богдан Марчук, начальник районного відділу УДС НС Василь Ковалюк, голови органів місцевого самоврядування сіл Яворівського куща та депутати районної ради.

На нараді розглянули питання створення підрозділу місцевої пожежної охорони та забезпечення його пожежним автомобілем, що буде розмішений в селі Яворів.

Начальник Косівського УДС НС Василь Ковалюк під час наради відзначив важливість і потрібність створення такого підрозділу для протипожежного захисту віддалених сіл.

Присутні обговорили ряд важливих питань, які стосуються пожежної охорони та пов’язаних із створення місцевої пожежної команди. Голови сільських рад сіл: Города — Соколівка, Яворів-Річка та Снідавка взяли на себе зобов’язання по підготовці приміщення, де буде розміщена місцева пожежна команда.

Після обговорення організаційних питань, учасники наради приділили увагу питанню забезпечення пожежним автомобілем на відповідній території, а також одним з шляхів реалізації — це вирішення виділення коштів на функціонування підрозділу місцевої пожежної команди.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *