Косівщина і Рахівщина розпочали роботу над практичною реалізацією двохсторонньої угоди про співпрацю

23 лютого 2018 року у місті Рахові відбулась тристороння робоча зустріч голови Косівської районної ради Павла Ванджурака з керівництвом Рахівщини – головою районної ради Василем Даном та головою районної державної адміністрації Павлом Басарабом, представниками з Румунії – депутатом Парламенту Румунії, головою Союзу українців Румунії Миколою Петрецьким та головою Союзу Українців Румунії Марамурешського повіту Мирославом Петрецьким.

Від Косівського району участь у її роботі також взяли директор Регіонального центру народного мистецтва «Гуцульська гражда» Василь Лосюк, голова Косівського товариства «Гуцульщина», в.о.директора НПП «Гуцульщина» Юрій Стефурак.

Керівництво Рахівського району ініціювало проведення зазначеної тристоронньої зустрічі щодо напрацювання спільних ініціатив розвитку Гуцульщини та наповнення практичним змістом задекларованих у грудні минулого року намірів про співпрацю й обмін досвідом між Косівським і Рахівським районами.

На зустрічі обговорювали перспективи співробітництва у рамках програми ТКС Румунія-Україна 2014-2020, зокрема щодо проведення міжнародних культурних заходів. Прийнято рішення про спільну організацію та проведення на постійній основі міжнародного свята-ярмарки «Барви карпатського ліжника». Досягнуто попередніх домовленостей про те, що даний культурно-мистецький захід буде проводитись почергово на Рахівщині, Косівщині та Марамуреші.

На сьогоднішній день готується до підписання текс угоди про трьохстороннє співробітництво, розвиток і розширення культурних зв’язків між Косівською, Рахівською районними радами та неурядовою організацією «Союз українців Румунії».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *