З 1 березня 2018 року розпочався Конкурс ініціатив карпатських громад

До уваги органів місцевого самоврядування та інституцій громадянського суспільства Косівського району!

З метою залучення додаткових фінансових ресурсів для розвитку українських Карпат, наповнення практичним змістом програми підтримки ініціатив карпатських громад Асоціація органів місцевого самоврядування «Єврорегіон Карпати-Україна» виступила ініціатором організації та проведення Конкурсу ініціатив карпатських громад.

За словами виконавчого директора АОМС «Єврорегіон Карпати-Україна» Галини Литвин, зазначений конкурс – це інструмент, який за допомогою малих проектів дозволить покращити взаємодію гірських громад у сфері вирішення актуальних питань чотирьох гірських регіонів України: Львівської, Івано-Франківської, Закарпатської та Чернівецької областей, а також засвідчити їхню інституційну спроможність. Власне, це дало б можливість у майбутньому залучити чималі європейські кошти у розвиток українських Карпат в рамках спільної операційної програми. Про створення такої країни-учасниці Єврорегіону «Карпати» клопотатимуть перед керівництвом ЄС.

Івано-Франківська обласна рада виступила партнером в організації Конкурсу ініціатив карпатських громад. У зв’язку з цим, рішенням обласної ради від 16 лютого 2018 року № 767-20/2018 було доповнено Програму розвитку місцевого самоврядування в Івано-Франківській області на 2016-2020 роки додатком 11 – «Положення про конкурс ініціатив місцевих карпатських громад». Відповідно до затвердженого положення визначено наступні умови даного конкурсу.

Учасники конкурсу – органи місцевого самоврядування та інститути громадянського суспільства Львівської, Івано-Франківської, Закарпатської та Чернівецької областей.

Крім цього, учасниками конкурсу можуть бути спільні проекти декількох органів місцевого самоврядування та/або інститутів громадянського суспільства Львівської, Івано-Франківської, Закарпатської та Чернівецької областей. Участь у спільних проектах не обмежує право органу місцевого самоврядування та/або інститутів громадянського суспільства подати окремий проект до участі у конкурсі.

Передбачається, що переможці конкурсу отримають співфінансування з обласного бюджету, максимальний розмір якого становить 250 000 тисяч гривень, для реалізації малих проектів у сферах:

  1. транскордонного співробітництва (у випадку подання проектів у вказаному пріоритеті обов’язковою вимогою є наявність закордонного партнера);
  2. популяризації історико-культурної спадщини;
  3. збереження природної спадщини;
  4. розвитку інформаційно-комунікаційних технологій.

Мінімальний розмір власного внеску громади, що реалізовуватиме проект у межах області, або ж міжобласний проект, становить 50 тисяч гривень, також можливий власний нефінансовий внесок.

Прийом документів на конкурс – з 1 березня до 1 травня 2018 року.

Реалізація проектів-переможців конкурсу – червень – листопад 2018 року.

Документи щодо участі в конкурсі приймаються щоденно з 09.00 до 18.00, крім суботи, неділі та святкових днів за адресою: Асоціація органів місцевого самоврядування “Єврорегіон Карпати – Україна”, вул. В. Винниченка, 12, м. Львів, а також мусять бути надіслані на електрону пошту Асоціації: eku@ukr.net з поміткою “Конкурс ініціатив карпатських громад”.
Контактний телефон для довідок: (032) 235-75-74.

Більш детальна інформація про умови конкурсу та аплікаційна форма знаходяться у прикріпленому додатку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *