Розпочали роботу конкурсні комісії з відбору кандидатів на заміщення вакантних посад директорів двох загальноосвітніх навчальних закладів району

2 березня 2018 року відбулося засідання конкурсних комісій з відбору кандидатів на заміщення вакантних посад директора Нижньоберезівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів та директора Пеньківського навчально-виховного комплексу “Загальноосвітній заклад І ступеня -дошкільний навчальний заклад”.

На засіданні обрано голів та секретарів комісій. Головою конкурсної комісії з відбору кандидата на посаду директора Нижньоберезівської ЗОШ І-ІІ ст. обрано Кавацюка Володимира Дмитровича, депутата районної ради, секретарем комісії – Томащука Ігоря Миколайовича, директора Баня-Березівської ЗОШ І-ІІ ст.. Головою конкурсної комісії з конкурсного відбору кандидата на посаду директора Пеньківського НВК “ЗНЗ І ст. – ДНЗ” обрано Петричука Володимира Васильовича, заступника голови районної ради, секретарем комісії – Лаврука Володимира Володимировича, головного спеціаліста відділу освіти райдержадміністрації.

До участі у конкурсі на посаду директора Нижньоберезівської ЗОШ І-ІІ ст. допущено Геника Миколу Антоновича, Дрогомирецьку Марію Миколаївну, Мілевську Світлану Ярославівну, до участі у конкурсі на посаду директора Пеньківського НВК “ЗНЗ І ст. – ДНЗ”- Кузменюк Віту Іванівну.

За рішенням комісії, публічна презентація перспективних планів розвитку закладів освіти відбудеться 14 березня 2018 року в малому залі Косівської райдержадміністрації: для претендентів на посаду директора Пеньківського НВК “ЗНЗ І ст. – ДНЗ” о 10.00 годині, на посаду директора Нижньоберезівської – о. 11.00 годині.

Пропонуємо ознайомитись з мотиваційними листами і перспективними планами розвитку закладів загальної середньої освіти, поданими претендентами на заміщення вакантних посад керівників загальноосвітніх навчальних закладів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.