Проект рішення про встановлення розміру кошторисної заробітної плати при здійсненні будівництва об’єктів за рахунок коштів районного бюджету

Проект
погоджено та рекомендовано на розгляд сесії районної ради постійною комісією з питань бюджету та фінансів

УКРАЇНА
Косівська районна рада
сьоме скликання
тринадцята сесія

РІШЕННЯ

від 15 березня 2018 року № _____- 13/2018
м.Косів

Про встановлення розміру кошторисної заробітної плати при здійсненні будівництва об’єктів за рахунок коштів районного бюджету

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 20.10.2016 № 281 «Про затвердження Порядку розрахунку розміру кошторисної заробітної плати, який враховується при визначенні вартості будівництва об’єктів», керуючись п. 4 рішення обласної ради від 02.03.2018 № 808-20/2018, враховуючи висновки постійної депутатської комісії з питань бюджету та фінансів, районна рада
вирішила:

1. Прийняти для розрахунку розміру кошторисної заробітної плати, який враховується при визначенні вартості будівництва об’єктів за рахунок коштів районного бюджету, дані таких підрядних організацій:
– ТзОВ «Комфортбуд»;
– ПП «Промбудсервіс-Косів»;
– ТзОВ «Косівське РБУ-5».
2. При здійсненні будівництва об’єктів за рахунок коштів районного бюджету кошторисну заробітну плату встановити у розмірі 7400 гривень.
3. Визнати таким, що втратило чинність, рішення районної ради від 08.06.2017 № 294-9/2017 «Про встановлення розміру кошторисної заробітної плати при здійсненні будівництва об’єктів за рахунок коштів районного бюджету».
4. Рекомендувати органам місцевого самоврядування району при здійсненні будівництва об’єктів за рахунок коштів місцевих бюджетів встановити розмір кошторисної заробітної аналогічний тому, що встановлений пунктом 2 цього рішення для будівництва об’єктів за рахунок коштів районного бюджету.
5. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника голови районної ради Володимира Петричука і постійну комісію районної ради з питань бюджету та фінансів (В.Табахарнюк).

Голова районної ради Павло Ванджурак

ПОГОДЖЕНО:
Л.Грималюк
Р.Барчук

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.