Президія районної ради визначилася з остаточним переліком питань, що планується розглянути під час пленарного засідання ХІІІ чергової сесії

9 березня 2018 року відбулось чергове засідання президії районної ради, під час якого депутати розглянули й обговорили усі питання, підготовлені на розгляд ХІІІ чергової сесії районної ради. У роботі президії районної ради взяли участь 15 з 19 депутатів.

Розглянути на пленарному засіданні ХІІІ чергової сесії районної ради, яке розпочне свою роботу 15 березня 2018 року, попередньо заплановано 37 питань. Усі питання порядку денного пройшли попередню підготовку й опрацювання профільними депутатськими комісіями. Відповідні проекти рішень оприлюднені на сайті та доступні для загального ознайомлення (розділ «Проекти рішень»).

З-поміж основних питань, які будуть розглянуті на найближчому пленарному засіданні – традиційні бюджетні питання; питання, що стосуються реформування первинної ланки медицини на території населених пунктів, що ще не ввійшли до складу ОТГ, у контексті реформування системи охорони здоров’я в Україні; ряд питань, пов’язаних з управлінням комунальною власністю району, що становитимуть загальний суспільний інтерес (оголошення намірів про передачу в оренду частини приміщення в адміністративній будівлі районної ради з метою розміщення обладнання мережі Інтернет стандарту 3G ПрАТ “Київстар”, надання дозволу центральній районній лікарні на списання з балансу застарілого комп’ютерного томографа з метою встановлення нового сучасного для забезпечення потреб жителів Косівського та сусідніх районів і т.д.).

Крім організаційних питань, пов’язаних з проведенням пленарного засідання чергової сесії районної ради, члени президії також обговорили питання, що стосуються напрацювання пропозицій від депутатських фракції щодо розподілу коштів районного бюджету розвитку, підготовки до участі у щорічній спартакіаді серед депутатів місцевих рад.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *