Проект рішення про підтримку звернення ГО «Спілка учасників АТО» в Косівському районі щодо подій під Верховною Радою України 03.03.2018 р.

Проект

УКРАЇНА
Косівська районна рада
сьоме скликання
тринадцята сесія

РІШЕННЯ

від 15 березня 2018 року № ______-13/2017
м.Косів

Про підтримку звернення ГО «Спілка учасників АТО» в Косівському районі щодо подій під Верховною Радою України 03.03.2018 р.

Розглянувши та обговоривши звернення Косівської ГО «Спілка учасників АТО», враховуючи висновки президії районної ради, керуючись статтею 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, районна рада

вирішила:

1. Підтримати звернення ГО «Спілка учасників АТО» в Косівському районі до Президента України П.Порошенка, Голови Верховної Ради України А.Парубія щодо подій під Верховною Радою України 03.03.2018 р (додається).

2. Рішення районної ради надіслати Президенту України П.Порошенку, Голові Верховної Ради України А.Парубію.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника голови районної ради Володимира Петричука та постійну депутатську комісію районної ради з питань законності, правопорядку, розвитку місцевого самоврядування, депутатської та інформаційної діяльності (В.Кавацюк).

Голова районної ради Павло Ванджурак

 

Офіційна заява Косівської ГО «Спілка учасників АТО» щодо подій під Верховною Радою України 03.03.2018 року

Президенту України
П.Порошенку

Голові Верховної Ради України
А.Парубію

Право на мирні зібрання – одна з основних свобод, яку українці відстояли під час Революції Гідності. Кожен, хто зазіхає на це право, повинен понести жорстку відповідальність!

Ми учасники бойових дій вважаємо, що ніхто не має права силовим методом розганяти мирні демонстрації, застосовувати силу, тим більше цинічно ставити на коліна бойових побратимів, які воювали за Незалежність України!

Можна по різному ставитись до окремих політичних сил, їхніх справжніх мотивів та способів боротьби за владу.

Але верх цинізму використовувати надмірну силу до протестувальників і безпідставно принижувати честь і гідність Українця! Які б погляди вони не переслідували!

Ми разом з вами відстоювали вільну, демократичну, Європейську Україну! І якщо, народні депутати і гарант Конституції, Президент України направду керуються Європейськими цінностями, то вони повинні негайно засудити дії силовиків під Верховною Радою і сьогодні ж клопотати про відставку Міністра внутрішніх справ, незалежно від його прізвища чи політичної квоти!

Ми вимагаємо припинити брудні політичні ігрища, які вже вийшли за рамки здорового глузду і очевидно несуть пряму загрозу дестабілізації ситуації у мирних містах України! У захисті своїх прав та переконань керуватись виключно законодавством і Конституцією України! Ваша боротьба за владу чи її утримання веде до прямого протистояння і розділення Українського народу на ворогуючі табори.

Подальша ескалація конфлікту може перерости у неконтрольовані протестні настрої і відкрити внутрішній фронт, який остаточно поставить під загрозу існування нашої держави!

Вимагаємо направити всі наші сили та зусилля на посилення безпеки та оборони на Східному Фронті! Політичні, економічні інтереси не можуть бути вищими за безпеку нашої держави Україна!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *