Рішення про районну програму «Відродження, збереження та розвитку народних художніх промислів Косівщини на 2018-2022 роки»

УКРАЇНА
Косівська районна рада
сьоме скликання
тринадцята сесія

РІШЕННЯ

від 15 березня 2018 року №417-13/2018
м.Косів

Про районну програму «Відродження, збереження та розвитку народних художніх промислів Косівщини на 2018-2022 роки»

Враховуючи історичні глибинні традиції народних ремесел району, їх важливість у соціально-економічному розвитку краю, розглянувши пропозиції відділу культури, національностей та релігій Косівської районної державної адміністрації, Регіонального центру народного мистецтва «Гуцульська гражда», відповідно статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, враховуючи висновки постійної депутатської комісії з питань освіти, культури та духовності, районна рада

вирішила:

1.Затвердити районну програму «Відродження, збереження та розвитку народних художніх промислів Косівщини на 2018-2022 роки» (додається).

2. Встановити, що бюджетні призначення для реалізації заходів Програми на кожен рік передбачаються щорічно при формуванні районного бюджету, виходячи із можливостей його дохідної частини, призначень місцевих бюджетів та інших джерел фінансування і затверджуються рішеннями районної ради про бюджет чи зміни до нього на відповідний бюджетний період.

3. Відділу культури, національностей та релігій Косівської районної державної адміністрації (В.Струк) розробити Положення про премії для народних майстрів.

4.Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника голови районної ради Володимира Петричука та постійну комісію районної ради з питань освіти, культури і духовного розвитку (Т.Фенчук).

Голова районної ради Павло Ванджурак

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *