Рішення про внесення змін районної Комплексної програми підтримки сімей загиблих (постраждалих) під час масових акцій громадського протесту в період з 21 листопада 2013 року по 21 лютого 2014 року, військовослужбовців і працівників правоохоронних органів та членів добровольчих загонів, які брали участь в антитерористичній операції в східних областях України –мешканців Косівського району

УКРАЇНА
Косівська районна рада
сьоме скликання
тринадцята сесія

РІШЕННЯ

від 15 березня 2018 року № 416-13/2018
м.Косів

Про внесення змін районної Комплексної програми підтримки сімей загиблих (постраждалих) під час масових акцій громадського протесту в період з 21 листопада 2013 року по 21 лютого 2014 року, військовослужбовців і працівників правоохоронних органів та членів добровольчих загонів, які брали участь в антитерористичній операції в східних областях України –мешканців Косівського району

Заслухавши та обговоривши зміни та доповнення до районної Комплексної програми підтримки сімей загиблих (постраждалих) під час масових акцій громадського протесту в період з 21 листопада 2013 року по 21 лютого 2014 року, військовослужбовців і працівників правоохоронних органів та членів добровольчих загонів, які брали участь в антитерористичній операції в східних областях України – мешканців Косівського району, затвердженої рішенням районної ради № 45-1/2015 від 24.12.2015, відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 17 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», враховуючи висновки та рекомендації постійної депутатської комісії з питань охорони здоров’я, материнства, дитинства та соціального захисту населення, районна рада

вирішила:

1. Внести зміни до Районної комплексної програми підтримки сімей загиблих (постраждалих) під час масових акцій громадського протесту в період з 21 листопада по 21 лютого 2014 року учасників антитерористичної операції та членів їх сімей – мешканців Косівського району, затвердженої рішенням сесії районної ради від 24.12.2015 № 45-1/2015 (далі – Програма, що додається), а саме :
І. Затвердити Паспорт районної комплексної Програми у новій редакції.
ІІ. Перелік заходів, джерела та обсяги фінансування Програми пункт 2.1викласти в такій редакції: «Надання одноразової матеріальної допомоги учасникам АТО, сім’ям загиблих учасників АТО, постраждалих на Майдані Незалежності у м.Києві у період з 21 листопада 2013 року по 21 лютого 2014 року: сім’ям загиблих -20,0 тис. грн.,учасникам АТО – 3,0 тис. грн.»
ІІІ. П. 6. Паспорта Програми – «Очікувані результати виконання Програми» доповнити словами: «Покращення соціального захисту учасників антитерористичної операції».

2.Фінансовому управлінню районної державної адміністрації передбачати відповідні кошти на виконання цього рішення, виходячи з можливостей дохідної частини районного бюджету.

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника голови районної ради Володимира Петричука та постійну депутатську комісію з питань охорони здоров’я, материнства, дитинства та соціального захисту населення (І.Слижук).

Голова районної ради Павло Ванджурак

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *