Рішення про районну цільову Програму безоплатної правової допомоги населенню Косівського району на 2018-2019 роки

УКРАЇНА
Косівська районна рада
сьоме скликання
тринадцята сесія

РІШЕННЯ

від 15 березня 2018 року № 418-13/2017
м.Косів

Про районну цільову Програму безоплатної правової допомоги населенню Косівського району на 2018-2019 роки

Розглянувши клопотання Коломийського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, згідно із статтею 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, частиною 6 статті 16 Закону України “Про безоплатну правову допомогу”, з метою забезпечення якісного надання безоплатної правової допомоги населенню Косівського району, враховуючи висновки постійної комісії районної ради з питань законності, правопорядку, розвитку місцевого самоврядування, депутатської та інформаційної діяльності, районна рада

вирішила:

1. Затвердити районну цільову Програму безоплатної правової допомоги населенню Косівського району на 2018-2019 роки (додається).
2. Встановити, що бюджетні призначення для реалізації заходів Програми передбачаються виходячи із можливостей дохідної частини районного бюджету та затверджуються рішеннями районної ради про бюджет чи зміни до нього на відповідний бюджетний період.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника голови районної ради Володимира Петричука та постійну комісію районної ради з питань законності, правопорядку, розвитку місцевого самоврядування, депутатської та інформаційної діяльності (В.Кавацюк).

Голова районної ради Павло Ванджурак

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *