Рішення про встановлення ТзОВ «Паровик» тарифу на теплову енергію, вироблену для Косівського НВК «ЗОШ І ступеня гімназія-інтернат»

УКРАЇНА
Косівська районна рада
сьоме скликання
тринадцята сесія

РІШЕННЯ

від 15 березня 2018 року № 423-13/2018
м.Косів

Про встановлення ТзОВ «Паровик» тарифу на теплову енергію, вироблену для Косівського НВК «ЗОШ І ступеня гімназія-інтернат»

Розглянувши розрахунки планових витрат на послуги з теплопостачання, надані Товариством з обмеженою відповідальністю “Паровик” для Косівського НВК «ЗОШ І ступеня гімназія-інтернат», керуючись статтею 7 Закону України “Про житлово-комунальні послуги”, статтями 13 та 20 Закону України “Про теплопостачання”, статтею 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, враховуючи рекомендації постійної комісії з питань комунальної власності, підприємництва, земельних відносин, агропромислового розвитку та регуляторної діяльності, районна рада

вирішила:

1. Встановити Товариству з обмеженою відповідальністю «Паровик» тариф на теплову енергію, вироблену для Косівського НВК «ЗОШ І ступеня гімназія-інтернат» з 01 січня 2018 року по 31 березня 2018 року на рівні 1231.89 гривень за 1 ГКал без ПДВ.

2. У разі зміни середньозваженого тарифу на теплову енергію, вироблену з використанням природного газу, для потреб населення, установ та організацій, що фінансуються з державного чи місцевого бюджету, переглянути розмір тарифу на теплову енергію, встановлений пунктом 1 цього рішення.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника голови районної ради Володимира Петричука та постійну комісію з питань комунальної власності, підприємництва, земельних відносин, агропромислового розвитку та регуляторної діяльності (М.Данилюк).

Голова районної ради Павло Ванджурак

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.