Завершився заключний етап конкурсів на посади директорів двох загальноосвітніх навчальних закладів Косівського району

Завершився заключний етап конкурсу на посади директора Нижньоберезівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів та директора Пеньківського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітній навчальний заклад І ступеня – дошкільний навчальний заклад».

Засідання конкурсних комісій з визначення переможців конкурсу на заміщення вакантних посад зазначених загальноосвітніх закладів відбулися 14 березня та 30 березня 2018 року.

Претенденти запропонували на розгляд комісій презентації перспективних планів розвитку загальноосвітніх навчальних закладів, очолити які вони виявили бажання. Кожен з претендентів висловив своє бачення проблем у сфері організації навчально-виховного процесу. Учасники конкурсного відбору акцентували увагу на національно-патріотичному вихованню дітей, необхідності створення умов для розвитку особистості кожного учня та зацікавленості дітей до знань, фахового зростання педагогів, досягнення належного матеріально-технічного забезпечення закладів освіти, впровадження сучасних освітніх технологій.

На думку конкурсантів, з метою вирішення зазначених проблем слід співпрацювати з установами, організаціями, підприємствами, а також з батьками та громадськістю.

За результатами голосування 14 березня 2018 року конкурсна комісія визнала переможцем конкурсу на заміщення вакантної посади Пеньківського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітній навчальний заклад І ступеня – дошкільний навчальний заклад» Кузменюк Віту Іванівну.

На засіданні конкурсної комісії 30 березня 2018 року переможцем конкурсу на заміщення вакантної посади Нижньоберезівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів визнано Мілевську Світлану Ярославівну.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *