Вітання голови районної ради Павла Ванджурака до Дня пам’яті та примирення та 73-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Шановні ветерани, учасники визвольного руху, жителі та гості Косівщини!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди вшанування Дня пам’яті та примирення та відзначення 73-ої річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

8 та 9 травня ми відзначаємо День пам’яті та примирення, День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні! Ця перемога дісталася дорогою ціною – ціною мільйонів життів наших співвітчизників. Крізь полум’я боїв, страждання і смерть, крізь гіркоту поразок та непоправні втрати йшов наш народ до великої перемоги. У цей славний день ми знову повертаємося до 9 травня 1945 року, щоб з глибокою повагою згадати тих, хто виборов нашу свободу у страшному поєдинку з нацистами, визволивши світ від фашизму. А 8 травня, у День пам’яті та примирення, ми схиляємо голови за тими, хто склав своє життя у цій боротьбі.

Надзвичайно дорогу ціну заплатив український народ за перемогу у запеклій війні 1939-1945 років. Мільйони життів українців опалили чорним полум’ям ті важкі дні смертельною тінню ворожої навали, димом пожеж і руїнами. Ми схиляємо голови у глибокій скорботі перед пам’яттю загиблих на полях битв, спалених у концтаборах, замучених у катівнях, тих, хто передчасно пішов з життя від отриманих ран.

Ми вшановуємо кожну невинну душу, загиблу у роки війни, кожного воїна, який боровся за свободу, кожне серце, яке боліло за Україну.

Вічна пам’ять загиблим, низький уклін живим!

Подвиги наших дідів, батьків та матерів сповнені глибоким патріотизмом , і сьогодні надихають молоде покоління плекати любов до рідної землі у своїх серцях. Низький уклін кожному, чиє ім’я викарбувалося на гранітних скрижалях Перемоги, і тим, хто так і лишився Невідомим солдатом.

Дозвольте, шановні ветерани, у цей пам’ятний день, від усього депутатського корпусу районної ради, перш за все, побажати миру і злагоди нашій землі, вам – міцного здоров’я і довголіття, оптимізму, достатку та родинного затишку!

Дорогі захисники Вітчизни, бажаю Вам і Вашим рідним міцного здоров’я, мирного неба над головою, злагоди та благополуччя Вам, Вашим рідним та близьким !

У ці складні часи ми, як ніколи маємо згуртуватися навколо високої мети – жити в незалежній , єдиній , квітучій Україні. І хай незламний дух Великої Перемоги надає нам сил і наснаги

Ми пам’ятаємо, якою страшною трагедією для українців була Друга світова війна.

Ми пам’ятаємо, що агресора зупинили спільними зусиллями об’єднані нації.

Ми пам’ятаємо, що той, хто захищає свою землю, завжди перемагає. Ця пам’ять робить нас сильнішими. Вона – запорука неминучості нашої перемоги сьогодні.

Ми пам’ятаємо – ми перемагаємо!

Слава Україні! Героям Слава!

З повагою
Голова Косівської районної ради Павло Ванджурак

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *