У Косові пройшов мітинг-реквієм до Дня пам’яті та примирення

Сьогодні, 8 травня 2018 року, біля пам’ятника «Борцям за волю України» відбувся мітинг-реквієм, за загиблими у Другій світовій війні з нагоди Дня пам’яті та примирення.

У мітингу-реквіємі взяв участь заступник голови Косівської районної ради Володимир Петричук та заступник голови Косівської райдержадміністрації Ярослав Бринський, голова Косівської Управи Всеукраїнського Братства ОУН-УПА Петро Підлетейчук.

Біля пам’ятника зібрались ветерани, учасники АТО, військові, керівники бюджетних установ та організацій, підприємств, депутати районної ради, виконавчий апарат районної ради, студенти, представники духовенства, громадськості та учнівська молодь.

У цей пам’ятний день присутні схилили голови в скорботі перед світлою пам’яттю тих, хто ціною крові і сліз виборов перемогу, хто віддав своє життя за всіх нас, увійшовши в безсмертя, тих ветеранів, які померли вже у післявоєнні роки, а також загиблих воїнів, які брали участь в антитерористичній операції.

Присутні вшанували пам’ять загиблих під час Другої світової війни та під час бойових дій на Сході хвилиною мовчання, представники духовенства провели панахиду.

Ключовим моментом заходу стало покладання квітів до пам’ятника «Борцям за волю України» та Меморіалу Слави на знак пам’яті та вшанування жертв тих страшних подій.

Продовжилися урочистості з нагоди Дня пам’яті та примирення відвідуванням учасниками заходу музею «Бойової та трудової слави».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *