Привітання голови районної ради з нагоди Дня Матері

В останній місяць весни, у травні, коли земля вкривається травами і квітами, коли стоять прекрасні дні і літо стукає у двері, Україна відзначає світле та прекрасне свято – День матері.

ДОРОГІ МАТЕРІ!

Від щирого серця дозвольте привітати Вас з найпрекраснішим святом – Днем матері! Це свято особливе, сповнене щирого почуття любові, глибокої вдячності і безмежної шани до жінки-матері. Рід людський, наше життя починається від Матері, освячується її мудрістю, любов’ю, добротою та милосердям, довготерпінням та всепрощенням.

Саме Матір, її сердечне тепло та ласка для кожної людини назавжди залишаються найдорожчими святинями, що втілюють моральні чесноти, самовідданість, символізують життя, родинне тепло, затишок і всеперемагаючу любов. Матір супроводжує нас усе життя. Вона відряджає нас у дорослий світ і завжди чекає, коли ми повернемося до батьківського порогу. І де б ми не були, з нами залишаються її мудрі поради, що ведуть нас по складних лабіринтах долі.

У цей святковий день, дорогі матері, прийміть слова вдячності, любові і пошани! Добра Вам, міцного здоров’я, родинного затишку, радості й щастя на довгі літа, мирного неба над Україною!

З повагою
Голова Косівської районної ради Павло Ванджурак

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *