Привітання голови районної ради з нагоди Всесвітнього дня медичних сестер

Щорічно, 12 травня, світова медична громадськість відзначає Міжнародний день медичної сестри. Офіційно воно було засновано Всесвітньою організацією охорони здоров’я в 1971 році. День медичної сестри відзначається з моменту об’єднання сестер милосердя із 141 країни в професійну громадську організацію – Міжнародну раду медичних сестер.

Щиро вітаю медичних сестер з професійним святом – Всесвітнім днем медичних сестер!

Медичні сестри постійно вдосконалюють свою майстерність, адже щоб допомагати людям, вони повинні мати високий професійний рівень та милосердя. Медичні сестри – перші і головні помічники лікаря, саме вони виконують усі лікарські процедури на амбулаторному прийомі, в стаціонарних відділеннях лікувальних закладів та у виїзних бригадах екстреної та швидкої допомоги. Від їх праці, їх душевної доброти, справжнього гуманізму та професіоналізму багато в чому залежить якість надання медичної допомоги хворим та збереження їх здоров’я.

Щиро вітаю медсестер Косівського краю з професійним святом — Всесвітнім днем медичних сестер! Бажаю Вам міцного здоров’я, весняного настрою, невичерпної енергії, добробуту та пошани від своїх колег та пацієнтів. Нехай добра вдача та оптимізм допомагають долати труднощі. Хай щедро розквітають у Ваших родинах злагода та любов!

З повагою
Голова Косівської районної ради Павло Ванджурак

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *