Івано-Франківська обласна рада оголосила ІІ-й обласний конкурс для інституцій громадянського суспільства

Відповідно до Положення про порядок проведення конкурсу з визначення проектів (програм), розроблених інститутами громадянського суспільства, затвердженого рішенням обласної ради від 24.03.2017. № 473-13/2017 “Про внесення змін до регіональної цільової програми сприяння розвитку громадянського суспільства в Івано-Франківській області на 2016-2020 роки”, Івано-Франківська обласна рада оголосила ІІ-й обласний конкурс проектів (програм) для інститутів громадянського суспільства (далі – Конкурс).

До участі у Конкурсі запрошуються інститути громадянського суспільства – громадські об’єднання та їх відокремлені підрозділи зі статусом юридичної особи, які згідно із законодавством мають право на отримання фінансової підтримки за рахунок бюджетних коштів, що у встановленому порядку подали конкурсну пропозицію.

Дія цих Вимог не поширюється на передбачені законами випадки надання фінансової підтримки за рахунок бюджетних коштів всеукраїнським фізкультурно-спортивним товариствам, громадським організаціям фізкультурно-спортивної спрямованості, всеукраїнським громадським організаціям інвалідів і ветеранів та їх спілкам і регіональним осередкам, підприємствам та організаціям невиробничої сфери УТОГу та УТОСу, а також підприємствам та об’єднанням зазначених товариств, що спрямовують бюджетні кошти на утримання власних соціально-культурних підрозділів, національним творчим спілкам та їх регіональним осередкам.

Конкурсні пропозиції можуть подаватися інститутами громадянського суспільства, зареєстрованими в установленому порядку не пізніше, ніж за два роки до оголошення проведення Конкурсу.
Інститут громадянського суспільства може подавати на Конкурс лише одну конкурсну пропозицію! Подані конкурсні пропозиції не повертаються учасникові Конкурсу.

Пріоритетні напрями за якими розробляються проекти:

  1. Вивчення громадської думки з питань оцінки діяльності органів влади та місцевого самоврядування.
  2. Організація навчальних форумів, семінарів, лекцій для вирішення завдань регіональної політики.
  3. Проведення інформаційних заходів, спрямованих на розвиток патріотичного і волонтерського рухів на території області, а також заходів, що пропагують ідею єдності та цілісності країни.
  4. Організація заходів гуманітарної політики та політики національної пам’яті щодо відзначення видатних подій, вшанування відомих діячів та історичних постатей, які зробили вагомий внесок в історію країни та області.

Максимальний розмір співфінансування проектів та програм з обласного бюджету – 40,0 тис. гривень. Обсяг фінансування з обласного бюджету заходів проекту не повинен перевищувати 80 відсотків загального бюджету.

Внесок для реалізації проекту (програми) може здійснюватися учасником у формі матеріальних чи нематеріальних ресурсів, у тому числі як оплата вартості приміщення, техніки, обладнання, проїзду тощо (не менше 20 відсотків).

Проекти на конкурс приймаються Івано-Франківською обласною радою до 15.06.2018 р. у друкованому та електронному варіантах, оформлені у відповідності до вимог Конкурсу!

Ознайомитись з деталями вимог до змісту проекту та аплікаційної формою.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *