Звернення голови районної ради Павла Ванджурака до Дня пам’яті жертв політичних репресій

Шановні краяни!

Третю неділю травня в українському календарі позначено кольором смутку і жалоби. Цього дня ми вшановуємо пам’ять тих українців, які постраждали від жорсткої розправи тоталітарного режиму. Ми вшановуємо жертв політичних репресій.

Мільйони смертних вироків, які виконувалися негайно; кілька мільйонів українців, які були безпідставно відправлені у табори; ще десятки тисяч розкуркулених і розстріляних – таку дорогу ціну заплатив свободолюбивий український народ за прагнення бути вільним і нескореним. Попри величезні втрати, український народ вистояв і спромігся здобути омріяну століттями незалежність, а безневинні диктаторського режиму навічно залишаться нагадуванням про цінність незалежності і свободи.

Пригадуючи страшні події минулого, пам’ятаймо і про небезпеку, яка нависла сьогодні на Сході країни. Захисники України знову стали на захист свого демократичного європейського вибору, своєї держави. Непохитної віри усім нам у щасливе майбутнє рідної країни.

Схилімо ж голови і помолімося за вічний спокій тих, хто загинув унаслідок політичних репресій та переслідувань. Вічна пам’ять безневинно загиблим та закатованим українцям!

Слава Україні!
Героям Слава!

Голова Косівської районної ради Павло Ванджурак

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.