Проект рішення про приватизацію нежитлового приміщення, що належить до спільної власності територіальних громад району

Проект

УКРАЇНА
Косівська районна рада
сьоме скликання
чотирнадцята сесія

РІШЕННЯ

від 7 червня 2018 року № -14/2018
м.Косів

Про приватизацію нежитлового приміщення, що належить до спільної  власності територіальних громад району

Відповідно до ч.2 ст.43, ст.60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. 15 Закону України “Про приватизацію державного і комунального майна”, враховуючи рекомендації постійної депутатської комісії районної ради з питань комунальної власності, підприємництва, земельних відносин, агропромислового розвитку та регуляторної політики, районна рада
вирішила:

1. Здійснити приватизацію нежитлового приміщення за адресою: м. Косів, вул. Шевченка, 40, площею 303,3 м.кв., що належить до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Косівського району (об’єкт) шляхом продажу на електронному аукціоні.
2. Для продажу об’єкта приватизації, протягом 10 робочих днів з дня прийняття рішення про приватизацію створити аукціонну комісію.
3. Аукціонній комісії розробити умови продажу та визначити стартову вартість об’єкта приватизації.
4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника голови районної ради Володимира Петричука та постійну комісію районної ради з питань комунальної власності, підприємництва, земельних відносин, агропромислового розвитку та регуляторної політики (М.Данилюк).

Голова районної ради Павло Ванджурак

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *