Проект рішення про підтримку звернення Президента України до Вселенського Патріарха Варфоломія

Проект

УКРАЇНА
Косівська районна рада
сьоме скликання
чотирнадцята сесія

РІШЕННЯ

Від 07 червня 2018 року № ____14/2018
м.Косів

Про підтримку звернення Президента України до Вселенського Патріарха Варфоломія

Розглянувши та обговоривши пропозиції голови депутатської фракції партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» від 21.05.2018 р. щодо підтримки звернення Президента України Петра Порошенка до Вселенського Патріарха Варфоломія про надання Томосу про автокефалію Православної Церкви в Україні від 17 квітня 2018 року, керуючись статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

вирішила:

1. Підтримати звернення Президента України Петра Порошенка до Вселенського Патріарха Варфоломія про надання Томосу про автокефалію Православної Церкви в Україні від 17 квітня 2018 року.
2. Рішення районної ради надіслати Президенту України Петру Порошенку.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника голови районної ради Володимира Петричука та депутатську фракцію партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» у районній раді (М.Павлюк).

Голова районної ради Павло Ванджурак

 

Про підтримку звернення Президента України Петра Порошенка до Вселенського Патріарха Варфоломія про надання Томосу про автокефалію Православної Церкви в Україні

Косівська районна рада підтримує звернення Президента України Петра Порошенка до Вселенського Патріарха Варфоломія про надання Томосу про автокефалію Православної Церкви в Україні від 17 квітня 2018 року.

Вважаємо, що рішення Константинопольської Матері-Церкви про надання автокефалії Православній Церкві в Україні буде актом глибокої історичної справедливості, оскільки саме з Константинополя Україна прийняла хрещення.

Рішення про автокефалію сприятиме міжконфесійному і церковно-державному діалогу в Україні на засадах релігійної свободи та міжконфесійного миру, стане важливим кроком для забезпечення прав, свобод та релігійних потреб громадян.

Створення автокефальної Православної Церкви в Україні зміцнить єдність українського суспільства, усуне можливість деструктивного втручання зовнішніх сил у політичні та соціальні процеси в Україні.

Закликаємо всі органи центральної та місцевої влади, а також місцевого самоврядування всебічно сприяти створенню української автокефальної Православної Церкви заради миру і єдності, свободи та процвітання Української держави.

Прийнято на XІV сесії Косівської
районної ради 07 червня 2018 року

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *