Привітання голови районної ради Павла Ванджурака з нагоди свята «Останнього дзвоника»

За традицією, свято «останнього дзвоника» — чи не найпомітніша подія травня, яка зазвичай збирає навколо себе не тільки головних «винуватців» урочистого заходу, а й їхніх вчителів, батьків, друзів, представників влади, широку громадськість. Адже кожен свого часу теж був учнем, відкривав для себе світ незвіданого, визначався зі своїми вподобаннями, поставав перед вибором майбутньої професії, та по-дитячому емоційно переживав перші невдачі і радів першим перемогам.

25 травня 2018 року у навчальних закладах Косівщини продзвеніли останні дзвоники, сповістивши школяра про закінчення навчального року. Для одинадцятикласників району останній дзвінок прозвучав прощальним передзвоном та стартом до нового етапу їхнього життя.

Це свято – завжди урочисте, радісне і водночас хвилююче. Особливо для випускників, для яких шкільний дзвінок лунає дійсно востаннє, — ви вирушаєте у доросле життя, залишаючи позаду шкільні роки.

Хочу висловити слова подяки педадогічним колективам освітніх закладів Косівського району за сумлінну працю та виховання нових поколінь, за якими майбутнє не тільки нашого району, а й всієї країни. А вас, випускники, щиро вітаю з вагомою подією в житті і бажаю успішного й щасливого майбутнього, знайти гідний шлях у житті, стати професіоналами обраної справи. Кожному із вас прийдеться здолати свою першу життєву вершину. Попереду — доросле життя сповнене випробувань. Щасливої вам долі, щастя й добра!

З повагою,Голова Косівської районої ради Павло Ванджурак

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *