Проведено спільне засідання депутатських комісій районної ради з питань охорони здоров’я, материнства, дитинства та соціального захисту та з питань комунальної власності, підприємництва, земельних відносин, агропромислового розвитку та регуляторної діяльності

У районній раді 4 червня 2018 року відбулося спільне засідання постійних комісй районної ради з питань охорони здоров’я, материнства, дитинства та соціального захисту (І.Слижук) та з питань комунальної власності, підприємництва, земельних відносин, агропромислового розвитку та регуляторної діяльності (М.Данилюк).

На порядок денний спільного засідання профільних комісій винесено питання, які заплановані на чергове пленарне засідання районної ради:

  • Про розгляд проекту Статуту комунального некомерційного підприємства “Косівська центральна районна лікарня” Косівської районної ради Івано-Франківської області.
  • Про розгляд проекту Статуту комунального некомерційного підприємства “Кутська міська лікарня” Косівської районної ради Івано-Франківської області.
  • Про затвердження передавального акту комунальної установи «Косівська центральна районна лікарня» комунальному некомерційному підприємству «Косівська центральна районна лікарня».
  • Про затвердження передавального акту комунальної установи «Кутська міська лікарня», правонаступнику усього її майна, майнових прав та обов’язків комунальному некомерційному підприємству «Кутська міська лікарня» Косівської районної ради.

В роботі спільного засідання взяли участь: Іван Слижук — голова постійної комісії районної ради з питань охорони здоров’я, материнства, дитинства та соціального захисту, а також члени профільної комісій: Галина Баняс; Микола Данилюк — голова постійної комісії з питань комунальної власності, підприємництва, земельних відносин, агропромислового розвитку та регуляторної діяльності, члени комісії Василь Пророчук, начальник відділу комунального майна Любов Дяков та начальник юридичного відділу виконавчого апарату районної ради Любов Грималюк.

Профільні депутатські комісії обговорили та погодили нову редакцію Статутів і затвердили передавальні акти комунальних некомерційних підприємств «Косівської центральної районної лікарні», «Кутської міської лікарні» Косівської районної ради та рекомендували до розгляду їх на пленарному засіданні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *