Президія районної ради погодила остаточний перелік питань 14 чергової сесії районної ради

5 червня 2018 року відбулось чергове засідання президії районної ради, присвячене організаційній підготовці пленарного засідання 14 чергової сесії районної ради, проведення якого заплановане  на 7 червня 2018 року.

У роботі засідання президії взяли участь 11 із 19 її членів з числа голів постійних депутатських комісій та голів депутатських фракцій, керівництво районної ради, районної державної адміністрації.

У відповідності до плану роботи Косівської районної ради на 2018 рік, враховуючи пропозиції структурних підрозділів виконавчої влади району, висновки та рекомендації профільних депутатських комісій, на розгляд пленарного засідання 14 сесії районної ради виноситься 29 питань порядку денного.

На чергову сесію винесено ряд важливих питань, що стосуються реформування районної газети «Гуцульський край» у відповідності до вимог Закону України “Про реформування державних і комунальних засобів масової інформації”, продовження реформування первинної ланки медицини, налагодження роботи новоствореної районної комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр», забезпечення поетапної імплементації норм нового Закону України «Про освіту» у діяльність органів місцевого самоврядування району, здійснення подальших кроків для підтримки і розвитку народних ремесел на території Косівщини, вирішення актуальних питань у сфері управління комунальною власністю тощо.

Крім того, депутати районної ради обговорили ситуацію, яка має місце на території Косівщини із проведенням безстрокової громадської акції щодо блокування проїзду на автодорозі у с.Стопчатів у зв’язку проблемами, які виникли навколо капітального ремонту дороги Яблунів-Делятин.

Зважаючи на виключну актуальність питання продовження капітального ремонту доріг на території Косівського району, що є важливим чинником у забезпеченні розвитку краю, розуміючи обурення та настрої жителів Косівщини, президія районної ради прийняла рішення включити у порядок денний чергової сесії звернення з приводу порушеної проблематики. Постійній депутатській комісії з питань будівництва, енергетики, транспорту, зв’язку та житлово-комунального господарства доручено підготувати текст звернення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *