Керівництво району взяло участь в урочистостях з нагоди 20-річного ювілею від дня заснування Косівського районного Центру дитячої творчості

Сьогодні, 6 червня 2018 року Косівський районний Центр дитячої творчості  відзначив 20-річчя від дня заснування   районного  Будинку творчості дітей та юнацтва сучасного позашкільного закладу. Заклад  Центру і Творчості об”єднує творчу аудиторію, маленьких і великих дітлахів, танцюристів, акторів, рукодільників, співаків та художників.

На урочисте відкриття  завітали із привітаннями представники влади району: голова Косівської районної ради Ванджурак Павло Іванович, голова Косівської районної державної адміністрації Кічеряк Віталій Васильович.

Керівництво Центру дитячої  творчості  висловили привітальні  слова з нагоди ювілею випускникам закладу і всім присутнім на  урочистому святі та розповіли про свої досягнення, а основне про постійне піклування та розвиток  талановитої молоді нашого краю. Адже талановиті діти – результат роботи талановитих педагогів, які створюють затишок і комфортні умови для розвитку талантів та обдарувань вихованців центру  дитячої творчості.

З нагоди  відзначення 20-річного ювілею спільними грамотами  голови Косівської районної ради та  голови Косівської районої державної адміністрації нагороджено  працівників Центру дитячої творчості за  багаторічну плідну працю та вагомий особистий внесок в  розвиток та підтримку творчо обдарованих дітей району.

Перед присутніми виступили дитячі  художньо-самодіяльні  колективи з піснями та танцями. В урочистостях взяли участь заступник голови Косівської районної ради Володимир Петричук, начальник  відділу освіти РДА  Володимир Козьменчук,   випускники творчого Центру,  дитячі колективи художньої самодіяльності та батьки вихованців.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *