Розпочала роботу чотирнадцята чергова сесія районної ради сьомого скликання

7 червня 2018 року о 10 годині під головуванням Ванджурака Павла Івановича, розпочала свою роботу чотирнадцята сесія районної ради VII скликання.

В її роботі взяли участь депутати обласної ради Оксана Мельниченко, Сергій Радиш, Ігор Яремин, голова районної державної адміністрації Віталій Кічеряк, керівники управлінь та відділів райдержадміністрації, сільські голови, керівники установ та організацій, правоохоронних органів, районних служб та засоби масової інформації.

За результатами реєстрації на чергову 14 сесію районної ради прибуло 28 депутатів з 40 загального складу. За традицією районні обранці розпочали роботу із виконання Державного Гімну України. Хвилиною мовчання всі присутні на пленарному засіданні вшанували пам’ять героїв України, які загинули за незалежність та відстоювали територіальну цілісність нашої держави.

Районна рада оперативно приступила до розгляду питань порядку денного. Питання, що вносились до порядку денного чотирнадцятої сесії районної ради, попередньо розглядались на засіданнях профільних комісій, спільному засіданні постійних комісій та президії районної ради, яка погодила остаточний порядок денний пленарного засідання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *