Під час пленарного засідання чотирнадцятої сесії районної ради було розглянуто 31 питання

7 червня 2018 року у сесійній залі районної ради відбулося пленарне засідання ХІУ сесії районної ради сьомого скликання, яке провів голова районної ради Павло Ванджурак.

У роботі сесії взяли участь заступник голови районної ради Володимир Петричук, голова райдержадміністрації Віталій Кічеряк, депутати обласної ради, керівники відділів структурних підрозділів райдержадміністрації, голови місцевих рад, працівники виконавчого апарату районної ради, засоби масової інформації.

Депутати розглянули 31 питання порядку денного, які стосувалися важливих аспектів життєдіяльності Косівського району. Так, районною радою прийнято усі рішення, необхідні на даному етапі реформування первинного та вторинного рівнів медичної допомоги. Косівську районну і Кутську міську лікарні перетворено у комунальні некомерційні підприємства, затверджено статути новостворених установ, інші документи, необхідні для завершення обов’язкових юридичних процедур.

З питання по припинення комунальної установи «Редакція газети «Гуцульський край шляхом перетворення членами її трудового колективу у ТЗОВ»» інформацію надав редактор газети «Гуцульський край» Назар Кравчук.

На черговій сесії було обговорено та прийнято ряд важливих рішень в освітній галузі. Так, затверджено у новій редакції Статут комунальної установи «Інклюзивно- ресурсний центр» Косівської районої ради та проголосовано за призначення директора комунального закладу – Данилюк Віталію Богданівну, враховуючи результати конкурсу на заміщення вакантної посади директора комунальної установи “Інклюзивно-ресурсний центр”. Крім того, прийнято Положення про порядок проведення конкурсу на посади педагогічних працівників комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» та затверджено у новій редакції Положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти Косівської районної ради Івано-Франківської області.

Начальник фінансового управління райдержадміністрації Світлана Козак доповіла про виконання районного бюджету Косівського району за перший квартал 2018 року. Після обговорення питання депутати внесли зміни до районного бюджету на 2018 рік.

Також розглянули низку питань, що стосуються управління майном районної комунальної власності, передачі його в оренду тощо.

Крім того, депутати підтримали звернення Президента України до Вселенського Патріарха Варфоломія, звернення ГО Всеукраїнське товариство «Гуцульщина» щодо збереження діючого адміністративно-територіального устрою районів на території етнорегіону Гуцульщина, підтримали звернення з приводу ремонту автодоріг на території Косівського району.

Голова районної ради Павло Ванджкурак подякував депутатам за плідну працю, активність при обговоренні питань та зазначив, що прийняті рішення спрямовані на забезпечення стабільної роботи бюджетних сфер району.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *