Рішення про внесення доповнень до Програми розвитку місцевого самоврядування Косівського району на 2017-2018 роки

УКРАЇНА
Косівська районна рада
сьоме скликання
чотирнадцята сесія

РІШЕННЯ

від 07 червня 2018 року №443-14/2018
м.Косів

Про внесення доповнень до Програми розвитку місцевого самоврядування Косівського району на 2017-2018 роки

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи висновки та рекомендації постійної депутатської комісії з питань законності, правопорядку, розвитку місцевого самоврядування, депутатської та інформаційної діяльності, районна рада
вирішила:

1. Внести доповнення до Програми розвитку місцевого самоврядування Косівського району, затвердженої рішенням районної ради №194-6/2016 від 15.12.2016 р., додавши до розділу ІІ Підпрограми «Обмін досвідом, сприяння розвитку та реформування місцевого самоврядування» (перелік заходів Програми) пункт 9 наступного змісту:

«Участь районної ради у статусі апліката/заявника/бенефіціара у регіональних, міжрегіональних, транскордонних та міжнародних проектах, визнаних переможцями різного рівня обласних, міжрегіональних, транскордонних, міжнародних конкурсів, програм. Реалізація заходів, передбачених відповідними проектами». Термін виконання: впродовж 2018 року; обсяги фінансування (районний, обласний бюджет, інші джерела: у межах кошторисних призначень).

2. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника голови районної ради Володимира Петричука та постійну комісію районної ради з питань законності, правопорядку, розвитку місцевого самоврядування, депутатської та інформаційної діяльності (В.Кавацюк).

Голова районної ради Павло Ванджурак

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *