Рішення про затвердження трьохстороннього Договору про співпрацю

УКРАЇНА
Косівська районна рада
сьоме скликання
чотирнадцята сесія

РІШЕННЯ

від 07 червня 2018 року № 442-14/2018
м.Косів

Про затвердження трьохстороннього Договору про співпрацю

Керуючись частиною 2 статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, з метою підвищення ефективності вирішення завдань місцевого самоврядування, шляхом налагодження міжрегіональної та міжнародної співпраці, обміну досвідом між представницькими органами місцевого самоврядування та неурядовими організаціями, за підсумками проведених зустрічей, враховуючи висновки постійної депутатської комісії районної ради з питань законності, правопорядку, розвитку місцевого самоврядування, депутатської та інформаційної діяльності, районна рада

вирішила:

1. Затвердити Договір про співпрацю між Косівською районною радою Івано-Франківської області, Рахівською районною радою Закарпатської області та неурядовою організацією Союз українців Румунії (додається).
2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови районної ради Володимира Петричука та постійну комісію районної ради з питань законності, правопорядку, розвитку місцевого самоврядування, депутатської та інформаційної діяльності (В.Кавацюк).

Голова районної ради Павло Ванджурак

Договір про співпрацю 199 КБ | .pdf | Завантажень: 49

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *