Привітання голови районної ради Павла Ванджурака з Днем медичного працівника

Шановні медичні працівники Косівщини – лікарі, фельдшери, медичні сестри, фармацевти, ветерани системи охорони здоров’я! Щиро вітаю вас з професійним святом — Днем медичного працівника!

За доброю традицією у третю неділю червня в Україні відзначається День медичного працівника. Це свято, працівників галузі охорони здоров’я , яким притаманна лікарська честь і відповідальність, висока моральність та інтелегентність, працьовитість і професійність.

Прийміть слова вдячності за вашу самовіддану працю, врятовані життя та здоров’я тисяч наших краян, віру і надію, яку ви даруєте людям. Нехай ваша праця збагачується новим досвідом та добрими справами, а кожен прожитий день сповнюється гордістю за обрану професію.

Від усього депутатського корпусу районної ради бажаю вам, шановні працівники медичної галузі Косівського краю, міцного здоров’я, благополуччя, родинного затишку, професійних успіхів і людської шани. І нехай ваша доброта, турбота і милосердя, щедрість душ, щоденна сумлінна, наполеглива і нелегка праця повернуться до вас сторицею. Зі святом Вас!

З повагою
Голова Косівської районної ради Павло Ванджурак

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *