Делегація з Косівщини відвідала з робочим візитом Легіоновський повіт Республіки Польща

У 2016 році Косівська районна рада налагодила партнерські відносини з Легіоновським повітом Республіки Польща.

На підставі задекларованих намірів про співробітництво у сфері розвитку місцевого самоврядування, обмін досвідом та розвиток довгострокового двохстороннього партнерства, делегація з Косівщини протягом 15-18 червня 2018 року відвідала Легіоновський повіт, взяла участь в урочистостях з нагоди відзначення Дня міста Легіонова.

Програмою візиту було передбачено ознайомлення з історико-культурним та економічним потенціалом міста Легіонова та Легіоновського повіту. Крім того, проведено робочу нараду з польськими колегами щодо практичної реалізації договору про співпрацю між Легіоновським повітом та Косівською районною радою від 11 вересня 2016 року, накреслено «дорожню карту» з реалізації окремих ініціатив уже до кінця цього року.

Довідково. Легіоновський повіт знаходиться у центральній частині Мазовецького воєводства. Адміністративний центр — місто Легіоново. Населення повіту становить близько 100 тис. осіб, площа 390,35 км². Місто Легіоново знаходиться за 2 км від Варшави. Історія Легіоново розпочинається у ХІХ ст. з відкриття у 1877 році залізничної станції «Яблонна», навколо якої згодом розкинулось село. У 1981 році тут сформувались Легіони Пілсудського. У травні 1952 р.Легіоново отримало статус міста. Через сім років у ньому було створено житловий кооператив. Тоді значно активізувалось будівництво житла, зросла кількість мешканців. Зараз Легіоново – сучасне привабливе місто у якому проживає близько 55 тис.осіб. Зелені і безпечні житлові мікрорайони, великий торгово-побутовий центр, а також повна гама громадських та фінансових установ забезпечують ідеальні умови, як для мешканців міста, так і підприємців, які ведуть свою господарську діяльність на території міста Легіоново. Послугами більш як 4500 дрібних і середніх фірм користуються жителі міста, передмістя, і навіть столиці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *