22 червня — День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні

Відповідно до Указу Президента України від 17 листопада 2000 року № 1245/2000, з метою всенародного вшанування пам’яті українців, загиблих під час війни 1941–1945 років, їх подвигу та жертовності, щороку 22 червня в нашій державі відзначається День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні.

Недільний ранок 22 червня 1941 року трагічною сторінкою увійшов у життя мільйонів українців. У цей день розпочалася найжахливіша війна в історії нашого народу — Велика Вітчизняна, яка забрала життя кожного п’ятого українця. Кожен раз в цей День ми згадуємо, про тих, хто так і не повернувся з цієї війни, про тих, хто кров’ю і потом захищав нашу рідну землю від фашистських загарбників, про тих, хто першим прийняв на себе цей страшний удар і про тих, чиї життя покалічені і зруйновані.

День початку війни став в Україні історичним днем глибокої скорботи. Сьогодні ми також схиляємо голови та висловлюємо глибокі співчуття родинам в знак скорботи та пам’яті за полеглими українськими військовими, які вже в мирний час боронили свободу і незалежність нашої країни і віддаємо шану всім борцям, хто на Сході України продовжує визволяти нашу рідну землю від ворога.

Шановні краяни,у цей скорботний день, вшануймо пам’ять за загиблими хвилиною мовчання та схилімо голови перед мільйонами невинних жертв, яких забрала війна.
Слава їм, вічна і світла пам’ять!

Голова Косівської районної ради Павло Ванджурак

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *