Відбулися поминальні заходи до Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні

Сьогодні, 22 червня 2018 року, в м. Косові відбулися заходи з нагоди Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні.

У поминальних заходах взяли участь керівництво району заступник голови районної ради Володимир Петричук, заступник голови райдержадміністрації Ярослав Бринський, заступник керівника виконавчого апарату районної ради, депутат районної ради Мирослав Бойчук, радник-консультант голови районної ради Дмитро Колотило, керівники підприємств, установ та організацій, виконавчий апарат районної ради, керівники управлінь та відділів райдержадміністрації, духовенство, представники громадськості району.

В День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні, цього червневого дня всі присутні на поминальній панахиді вкотре поверталися до сумнозвісної події пережитої нашим народом у страшні дні початку війни, згадуючи усіх тих, хто жертвував найдорожчим своїм життям задля того, щоб на країна була вільною.

Духовенство відправило поминальну панахиду за загиблими краянами та за всіма загиблими під час найжорстокішої війни в історії людства, які поклали на алтар свої життя та здоров’я.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *