Привітання голови районної ради Павла Ванджурака з Днем молоді

Шановні представники молодого покоління Косівщини!

Щиросердечно вітаю усіх молодих душею з прекрасним літнім святом – Днем молоді. Серед багатьох свят, які відзначає наша країна, День Молоді – свято особливе та унікальне, бо саме такою є молодість. Це час випробувань, творчого натхнення, становлення, професійного вибору, час, що безперечно вирізняється оптимізмом, енергією, завзяттям, новим баченням і неординарними рішеннями.

Нехай він стане для вас світлою сторінкою життя!

Сьогодні молодь – це покоління креативних людей, які активно підтримують інноваційні ідеї у демократичних перетвореннях, що відбуваються у нашій державі. Людей, які бажають і вміють вчитися і працювати, власними силами будувати своє життя, які є гідними продовжувачами національних традицій українського народу.

Дуже приємно, що наша молодь бере активну участь у громадському та політичному житті. Ми маємо дуже багато юних талантів, які формують позитивний імідж району, який безумовно гордиться сильним потенціалом своїх розумних та обдарованих дітей. Це переможці різних етапів Всеукраїнсьтких олімпіад, лауреатів загальнодержавних конкурсів, молодих дослідників і науковців. Саме вони складають той сильний і якісний потенціал Косівщини, який дає нам надію на утвердження та розвиток.

Тож бажаю Вам, долаючи життєві труднощі, наполегливо шукати нові дороги в своєму житті. Бажаю мирного сьогодення і процвітаючого майбутнього, прекрасного настрою, радості від зустрічей з друзями, кохання, щастя, великих успіхів в усіх починаннях.

З повагою
Голова Косівської районної ради Павло Ванджурак

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *